O nas

PROBalooning - Profesjonalne loty balonowe

Przemek Mościcki

Witaj na stronie ProBallooning, miejscu, gdzie marzenia o lataniu stają się rzeczywistością! 

Jestem założycielem ProBallooning oraz pilotem z ponad ośmioletnim doświadczeniem w baloniarstwie. Przez ten czas miałem przyjemność wykonać około 500 lotów, co pozwoliło mi zgromadzić bogate doświadczenie. Moja przygoda z balonami rozpoczęła się od sportowego latania, co jest typową ścieżką dla większości pilotów.

Jestem nie tylko pilotem komercyjnych, ale także aktualnym zawodnikiem Kadry Narodowej Polski w lotach balonami gazowymi oraz członkiem Leszczyńskiego Klubu Balonowego. Regularnie biorę udział w imprezach rangi Pucharu Polski czy Mistrzostw Świata. Moim głównym celem jest promocja baloniarstwa w Polsce, aby jak najwięcej osób mogło doświadczyć tej niezwykłej przygody.

 

Skąd Proballooning?

Pomysł na otwarcie ProBallooning zrodził się z dwóch głównych inspiracji. Po pierwsze, z pragnienia, aby zawodowo spełniać marzenia innych o lataniu. Latanie to nie tylko moja pasja, ale również sposób na życie, który chcę dzielić z innymi. Dzięki możliwości przewożenia pasażerów, mam okazję nie tylko realizować własne marzenia o lataniu, ale również zapewniać niezapomniane wrażenia wszystkim tym, którzy chcą doświadczyć wolności i piękna świata z lotu ptaka.

 

Zapraszam do wspólnego odkrywania nieba z ProBallooning – razem sprawimy, że Twoje marzenie o lataniu stanie się rzeczywistością!

Aline Anuch Kalousdian

Cześć! Nazywam się Aline i pochodzę z kolorowej Brazylii. Baloniarstwo to nie tylko moja pasja, ale również tradycja rodzinna, którą z dumą pielęgnuję. Moi rodzice, z 30-letnim doświadczeniem w lataniu i produkcji balonów, przekazali miłość do tego sportu mnie oraz moim dwóm braciom, którzy również są pilotami.

Uczestniczyłam w zawodach i festiwalach balonowych w różnych zakątkach świata, od rodzimej Brazylii, przez Peru, Japonię, Stany Zjednoczone, Armenię, Polskę, Niemcy a nawet Australię. W roku 2023 brałam udział w balonowych Mistrzostwach Świata Juniorów w , oraz w Mistrzostwach Świata Kobiet. Każda z tych podróży wzbogaciła mnie o niezapomniane doświadczenia i pozwoliła spotkać inspirujące osoby, podzielające moją pasję.

Moim największym marzeniem jest polecieć nad kontynentem afrykańskim i podziwiać nieskazitelną faunę i florę z perspektywy balonu. To pragnienie napędza mnie do dalszych podróży i poszukiwania nowych, nieodkrytych jeszcze miejsc.

 

Czym jest dla mnie lot balonem?

Podróż balonem to zawsze niepowtarzalna przygoda, obfitująca w nowe doświadczenia i możliwość bycia blisko natury. To unikalna szansa, by z wysokości podziwiać świat z innej perspektywy, poczuć wolność i spokój, jakiego trudno doświadczyć w codziennym życiu. Każdy lot to nowa historia, nowe widoki i nowi ludzie, którzy często stają się przyjaciółmi na całe życie.

Do zobaczenia w chmurach!

Dane kontaktowe

PROBallooning

Profesjonalne loty balonowe

Dane firmowe

Konto bankowe:

ING BANK
Numer konta:
74 1050 1025 1000 0097 5216 6133
IBAN:
PL74 1050 1025 1000 0097 5216 6133