O nas

PROBalooning - Profesjonalne loty balonowe

Przemek Mościcki

Jestem założycielem i pilotem w ProBallooning. Z balonami jestem związany od ponad 10 lat i do tej pory udało mi się odbyć około 500 lotów. Pierwsze kroki w baloniarstwie, podobnie jak większość pilotów stawiałem w lataniu sportowym. Poza wykonywaniem lotów komercyjnych jestem członkiem sekcji balonowej w Aeroklubie Lubelskim i biorę aktywny udział w imprezach rangi Pucharu Polski. Mój cel to szeroka promocja baloniarstwa w Polsce.

Co zainspirowało mnie do otworzenia firmy?

Zdecydowanie fakt, że będę zawodowo spełniać marzenia innych, oraz chęć latania. Dzięki lotom z pasażerami jestem w stanie realizować swoją pasję i zaliczać kolejne setki godzin w powietrzu.

Aline Anuch Kalousdian

Cześć! Jestem Aline i pochodzę z Brazylii. Z baloniarstwem jestem związana całe życie. Swoją pasję zawdzięczam moim rodzicom, którzy od ponad 30 lat latają, oraz produkują balony na ogrzane powietrze. Ja i moi dwaj bracia również jesteśmy pilotami. Od najmłodszych lat uczestniczę w zawodach i festiwalach balonowych na całym świecie. Między innymi w: Brazylii, Peru, Japonii, USA, Armenii, Polsce, czy Niemczech. Moim marzeniem jest podziwianie fauny i flory podczas lotu w Afryce.

Lot balonem jest zawsze pełen przygód. Za każdym razem doświadczasz czegoś nowego i możesz poznać ciekawych ludzi. Co najważniejsze jesteś blisko natury i możesz jej doświadczać w wyjątkowy sposób.