voucher v0
voucher v2
voucher v4
voucher v5
proballooning-1
proballooning-11
proballooning-10
proballooning-9
proballooning-8
proballooning-7
proballooning-6
proballooning-5
proballooning-4
proballooning-3
proballooning-2

Voucher na grupowy lot balonem dla 3 osób

1900,00 

Voucher prezentowy uprawnia do lotu grupowego dla 3 osób.

Realizacja lotu możliwa jest w pięknych okolicach miast:

 • Warszawa
 • Radom
 • Łódź

Voucher w formacie PDF (A4), gotowy do druku, zostanie wysłany na Twój e-mail w ciągu kilku minut po zapłaceniu.

Sprawdź: voucher w wersji drukowanej na prezent.

Podaruj bliskiej osobie voucher na lot balonem, by przeżyła wyjątkową przygodę, która na długie lata zostanie w jej wspomnieniach. Możliwość wyboru terminu przez posiadacza gwarantuje pełną elastyczność.

Lot potrwa 1 godzinę, ale cała przygoda to około 3 godziny.

Dla pasjonatów fotografii rekomendujemy malownicze loty o wschodzie słońca, natomiast dla tych, którzy cenią sobie wieczorną aurę, oferujemy niezwykłe loty o zachodzie słońca.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę, włączając w to toast szampanem, wręczenie upominkowych certyfikatów oraz dostępność linku do śledzenia online trasy lotu balonem, co jest świetną okazją do dzielenia się doświadczeniami z przyjaciółmi. Po locie przesyłamy link do galerii ze zdjęciami wykonanymi podczas lotu.

Zobacz wszystkie szczegóły

Obraz kuponu

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Posiadacz vouchera na lot balonem powinien zgłosić się do biura ProBallooning minimum 7 dni przed planowanym lotem.

Zamawiając voucher na lot balonem należy podać co najmniej jedno imię i nazwisko osoby obdarowanej w formularzu.

Realizacja vouchera jest bardzo prosta:

 1. Osoba obdarowana powinna skontaktować się z biurem ProBallooning pod numerem telefonu: +48 882 626 919 lub poprzez e-mail: info@proballooning.com celem rezerwacji terminu i przybliżonej lokalizacji lotu.
 2. Biuro kontaktuje się ponownie z posiadaczem vouchera na minimum 3 dni przed ustalonym terminem celem potwierdzenia warunków meteorologicznych*.
 3. Po ostatecznym potwierdzeniu terminu biuro wysyła godzinę i miejsce zbiórki do lotu.

* w przypadku gdy warunki meteorologiczne uniemożliwiają wykonanie lotu we wcześniej zarezerwowanym terminie ustalony zostanie inny dogodny dla pasażera termin.

Voucher ma ważność 12 miesięcy. Celem realizacji vouchera posiadacz jest zobowiązany do skontaktowania się z biurem ProBallooning nie później niż 2 miesiące do końca ważności vouchera.

Do vouchera mają Państwo możliwość jego zwrotu. Wówczas zwrot kosztów vouchera odbywa się w pełnej kwocie, bez dodatkowych potrąceń z tytułu kosztów pracy Działu Obsługi Klienta oraz Działu Księgowości.

Po 14 dni od zakupu voucher nie podlega wymianie na środki pieniężne, nie może również zostać zwrócony. Firma ma prawo odmówić realizacji vouchera w przypadku upływu terminu jego ważności.

Czego możesz się spodziewać

Kontrola sprzętu
i szkolenie
dla pasażerów

1 godzina
niesamowitego
lotu

proballoning loty balonem 3

Poczęstunek
na miejscu
lądowania

Toast
za miękkie
lądowanie

proballoning loty balonem 5

Chrzest
i certyfikat
Aeronauty

Transport
powrotny

Gdzie latamy?

Podziwiaj Mazowsze z balonu

Loty odbywają się w okolicach miejscowości:

Zobacz najpiękniejsze miejsca Mazowsza:

Dokładna lokalizacja startów balonów zależy od kierunku wiatru i jest wyznaczana bezpośrednio przed lotem. Z powodu ograniczeń w dostępności przestrzeni powietrznej, loty balonowe realizowane są poza obszarami dużych aglomeracji miejskich. W sytuacji lotów prywatnych istnieje opcja dostosowania miejsca startu do indywidualnych preferencji uczestników.

Lot Balonem - Przewodnik

Rezerwacja.

Wybierz preferowany dzień lotu z kalendarza.

Odezwiemy się do Ciebie i potwierdzimy Twoją rezerwację. Ponieważ lot balonem jest uzależniony od pogody, wybrana data jest traktowana jako preferowana. Jeśli pogoda nie dopisze, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przełożyć lot na następny dogodny termin. Jeśli jednak odwołamy Twoją rezerwację i nie będziemy mogli zmienić terminu, zwrócimy Ci wpłacone pieniądze. Możesz wybrać również płatność na miejscu.

1

Aktualizacja statusu lotu.

Do wykonania bezpiecznego lotu konieczne jest ciągłe monitorowanie pogody. Na jej podstawie aktualizujemy status naszego lotu.  Aktualizacja wysyłana jest zgodnie z poniższym harmonogramem:

 • minimum 3 dni przed lotem oraz
 • o godzinie 14:00 w dniu Twojego lotu o zachodzie słońca lub
 • o godzinie 22:00 w dniu poprzedzającym Twój lot o wschodzie słońca.

Wraz z aktualizacją statusu lotu otrzymasz również dokładną godzinę i miejsce zbiórki. 

2

Transfer z Warszawy (opcjonalnie za dopłatą).

O godzinie podanej w aktualizacji statusu lotu, nasz samochód będzie czekał na Państwa przed ustalonym miejscem. Podróż potrwa około 40-60 minut.

3

Przygotowanie do startu!

Przygotowanie całego balonu do lotu zajmuje około 30 minut. Pilot dokona przedlotowego przeglądu sprzętu oraz przekaże Ci instrukcje dotyczące wejścia na pokład, samego lotu i lądowania. Jeśli chcesz, również możesz pomóc w stawianiu balonu!

4

LOT BALONEM.

Kiedy balon będzie gotowy do startu, otrzymasz zaproszenie, aby wkroczyć na pokład.

Następnie rozpoczynamy naszą podróż przez niebo! Pilot uruchomi palniki, a balon zacznie unosić się w powietrze. Znajdując się w wiklinowym koszyku, poczujesz się zaskoczony panującą ciszą i ogromem przestrzeni dookoła. Lot odbywa się na wysokości od koron drzew aż do 1 km nad poziomem ziemi. Podziwiaj dziką przyrodę i najwspanialsze zakątki Niziny Mazowieckiej, poruszając się zgodnie z kierunkiem i siłą wiatru. Nie zapomnij pomachać do obserwujących Cię ludzi i zrobić mnóstwo zdjęć!

5

Czas lądowania.

Po mniej więcej godzinie lotu, pilot zaczyna szukać idealnego miejsca do bezpiecznego lądowania. Otrzymasz wskazówki, aby zająć „pozycję lądowania” i oczekiwać na kolejne instrukcje.

Lądowanie z reguły jest delikatne, przypominające zatrzymującą się windę. Stopień miękkości zależy jednak od siły wiatru. W przypadku mocniejszego wiatru, możesz doświadczyć delikatnego szarpnięcia lub, w rzadkich sytuacjach, łagodnego lądowania z przeciągnięciem. Wszystkie lądowania są w pełni kontrolowane i bezpieczne, a silniejszy wiatr jedynie dodaje emocji podczas lądowania, zwiększając przyjemność dla pasażerów. Nie musisz się więc niczego obawiać!

6

Toast szampanem i certyfikaty lotników.

Po bezpiecznym dotarciu na ziemię, pilot wyciągnie butelkę szampana, kieliszki oraz certyfikaty lotnicze. Osoby, które po raz pierwszy doświadczyły lotu balonem, zostaną poddane tradycyjnej ceremonii chrztu aeronaut.

Masz również możliwość skosztowania przygotowanych przekąsek oraz napojów takich jak woda, herbata czy kawa.

7

Transfer powrotny.

Czas odjazdu. Nasi kierowcy odwiozą Cię z powrotem na miejsce spotkania lub do Warszawy (opcjonalnie).

8

Zdjęcia i wspomnienia.

Baloniarstwo to niezapomniane przeżycie, które chcemy dla Ciebie uwiecznić. Nasi piloci zrobią zdjęcia podczas lotu, a Ty również możesz fotografować bez dodatkowych opłat. Wszystkie zdjęcia zostaną przesłane do Ciebie elektronicznie, abyś mógł cieszyć się wspomnieniami.

9

Dziękujemy za wspólną przygodę!

10

Loty odbywa się w okolicach miejscowości:

 • Warszawa
 • Radom
 • Łódź

Dokładne miejsce startu ustalane indywidualnie.

Lot balonem trwa ok. 60 minut, na całą realizację należy zarezerwować ok. 3-4 godzin.

Starty balonów w sezonie letnim odbywają się tuż po świcie oraz późnym popołudniem ok. 2 godziny przed zachodem słońca.
W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia. Loty realizowane w grupach do 8 osób.

Zalecamy wygodny strój, dostosowany do pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, kryte obuwie na płaskiej podeszwie. Polecamy również wziąć okulary przeciwsłoneczne

Loty balonem odbywają się przez cały rok.

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.